Bizimle iletişime geçin

Macalloy Satış Ekibi

Bölgenizdeki ilgili kişiyi bulmak için lütfen aşağıdan bir Kıta seçin.



Sean Gaffney
Bölge Satış Müdürü

İletişim Sean
+44 7831 264 547

+44 1909 519 222

s.gaffney@macalloy.com

Konumlar:
Birleşik Krallık, İrlanda, İsraill

Mark Ellis
Bölge Satış Müdürü

İletişim Mark
+44 7778 470 779

+44 1909 519 237

mellis@macalloy.com

Konumlar:
Kuzey ve Latin Amerika

Rob Croxton
Bölge Satış Müdürü

İletişim Rob
+44 7384 511 067

+44 1909 519 203

r.croxton@macalloy.com

Konumlar:
Orta Doğu


Paul Crepaldi
Bölge Satış Müdürü

İletişim Paul
+44 7841 929 750

+44 1909 519 206

pcrepaldi@macalloy.com

Konumlar:
İtalya, Türkiye, Malta, Romanya, Yunanistan,

Kıbrıs, Belçika, Hollanda, Hırvatistan,Lüksemburg

Katarzyna Paciorek
Bölge Satış Müdürü

İletişim Katarzyna
+44 7471 036 138

+44 1909 519 217

kpaciorek@macalloy.com

Konumlar:
Polonya, Hindistan, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Slovakya, Avrupa, Danimarka, İsveç, Norveç, İzlanda, Baltık Ülkeleri,

Stewart Lidster
Bölge Satış Müdürü

İletişim Stewart
+44 7964 760 945

+44 1909 519 216

slidster@macalloy.com

Konumlar:
Singapur, Çin, Hong Kong, Filipinler, Tayvan, Tayland, Avustralya, Yeni Zelanda, Vietnam, Malezya, Endonezya, Güney Afrika, Japonya


Bugün İletişime Geçin

 

Macalloy
Caxton Way
Dinnington
Sheffield
S25 3QE

+44 1909 519200

sales@macalloy.com