Skontaktuj się z Nami

Dział Sprzedaży Macalloy

Aby odnaleźć kontakt do przedstawiciela na twój region, prosimy o zaznaczenie kontynentu poniżej



Sean Gaffney
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Kontakt Sean
+44 7831 264 547

+44 1909 519 222

s.gaffney@macalloy.com

Lokalizacje:
Wielka Brytania, Irlandia, Izrael, Europa, Azja

Mark Ellis
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Kontakt Mark
+44 7778 470 779

+44 1909 519 237

mellis@macalloy.com

Lokalizacje:
Ameryka Północna i Łacińska

Rob Croxton
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Kontakt Rob
+44 7384 511 067

+44 1909 519 203

r.croxton@macalloy.com

Lokalizacje:
Bliski Wschód


Paul Crepaldi
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Kontakt Paul
+44 7841 929 750

+44 1909 519 206

pcrepaldi@macalloy.com

Lokalizacje:
Włochy, Turcja, Malta, Rumunia, Grecja,
Cypr, Belgia, Holandia, Chorwacja, Luksemburg
Europa

Katarzyna Paciorek
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Kontakt Katarzyna
+44 7471 036 138

+44 1909 519 217

kpaciorek@macalloy.com

Lokalizacje:
Polska, Indie, Republika Czeska, Węgry, Słowacja, Europa, Dania, Szwecja, Norwegia, Islandia, Kraje Nadbałtyckie

Stewart Lidster
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Kontakt Stewart
+44 7964 760 945

+44 1909 519 216

slidster@macalloy.com

Lokalizacje:
Singapur, Chiny, Hong Kong, Filipiny, Tajwan, Tajlandia, Australia, Nowa Zelandia, Wietnam, Malezja, Indonezja, Południowa Afryka, Japonia,


Skontaktuj Się Już Dziś

 

Macalloy
Caxton Way
Dinnington
Sheffield
S25 3QE

+44 1909 519200

sales@macalloy.com